1100 przed i polift

Tu piszemy na tematy luźno powiązane lub w ogóle nie związane z Zastavami
Awatar użytkownika
Alien
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek 17 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: ze Śląska
Kontakt:

Post autor: Alien » środa 26 mar 2014, 08:16


Awatar użytkownika
Kondzio
Obiecujący użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: środa 27 mar 2013, 16:38
Kontakt:

Post autor: Kondzio » środa 26 mar 2014, 11:01

Facet kupił Zastave od starego dziadka nie przerejestrował dlatego jest napisane pierwszy właściciel. Jest w całości lakierowana, dlatego gdyż poprzedni właściciel dziadek jak to dziadek puknął gdzieś drzwiami o stodołe no i zrobiła się rysa na lakierze, bądź robił zaprawki we własnym zakresie. Nowy właściciel chciał mieć lakier niczym lustro stąd decyzja o nowym lakierze (położony w grudniu, ale nie wie którego roku). Podobno pod nowym lakierem nie było ani grama korozji. Progi pas przedni tylny nie wymiane.

Cena przynajmniej nie jest tak astronomiczna jak w przypadku innego Mediterana z OTOMOTO. W obu przypadkach jest to samo a płaci się duzo mniej więć po co przepłacać niz tylko kupować.

Awatar użytkownika
Alien
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek 17 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: ze Śląska
Kontakt:

Post autor: Alien » wtorek 01 kwie 2014, 18:24

Poszukiwań ciąg dalszy ...
Rabka Zdrój, niedaleko w sumie.
http://sprzedajemy.pl/zastawa,658015?in ... s&offset=5
W pierwszej chwili myślałem że to auto które niedawno pokazywał Marcelek (felgi i kolor zbliżony, dopiero po sekundce zauważyłem że ta ma felgi z PNa, Marcelkowa z SC).
Auto po lakierce i blacharce... wisi od września (!!!) cena zaporowa czy stan (przypudrowany strucel?) wrażenie robi na mnie widok komory silnika.
Zerkniecie fachowym okiem?
Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
Kondzio
Obiecujący użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: środa 27 mar 2013, 16:38
Kontakt:

Post autor: Kondzio » środa 02 kwie 2014, 09:45

Ogłoszenie nieaktualne sprzedana w 2012 ( jesli nawet nie, to nie jest warta uwagi). Osobiście oglądałem tą Zastave z kolegą i nie było to warte zakupu cała robiona, lakier słabo położony, drzwi nie spasowane, siedzenia wewnatrz od fiesty deska roździelcza lekko pęknięta, kierownica nie oryginalna. Wewnatrz komory silnika nie które części od Polo (sam silnik 1.3) nic specjalnego taki składak wszytsko kupowane osobno na allegro. Mnie chciał sprzedać za 3500 tys prawdopodobnie poszła za niższą kwotę.

Awatar użytkownika
Alien
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek 17 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: ze Śląska
Kontakt:

Post autor: Alien » środa 02 kwie 2014, 12:19

Dziękuję kolego za informację, pozdrawiam i rozglądam się dalej ;-)

Awatar użytkownika
Kondzio
Obiecujący użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: środa 27 mar 2013, 16:38
Kontakt:

Post autor: Kondzio » środa 02 kwie 2014, 18:53

http://allegro.pl/zastawa-1100-zastava- ... 65582.html

http://tablica.pl/oferta/zastava-1100-z ... e585d6b34a

Tutaj masz, facet jak zrobi z niego oryginała to będzię ładnie wygladała bo teraz to jest jakaś patologia wygląd tej Zastavki zjebne naklejki dla mnie to profanacja. Kwestia tylko jak z blacharką? tzn progi, wnetrza nadkoli pas tylny, przedni, spod, (zapytać czy ma oryginalne boczki i w jaki stanie z tego co pisze chyba tak).Trzeba poprosić o dokładne zdjecia tych elementów bądź pojechać obejrzeć osobiście. Mysle ze mozna bedzie tez zejsc triche z ceny bo Felgi zaoewne sa w tym momencie wliczone a jak odejmiemy to bedzie taniej. No i caly zapewne bagażnik części.
Ostatnio zmieniony środa 02 kwie 2014, 20:24 przez Kondzio, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Marcelek
Weteran forum
Posty: 485
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 13:10
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Marcelek » środa 02 kwie 2014, 18:57

mnie zastanawia aparat zapłonowy w tej czerwonej Zastavie, moduł wskazuje że to Polonezowski aparat
Zastava 1100p Mediteran '81

FSO ZSD Nysa Truck DC 1,6I 1997 "Digitruck"

Awatar użytkownika
Alien
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek 17 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: ze Śląska
Kontakt:

Post autor: Alien » środa 02 kwie 2014, 20:31

Marcelek pisze:mnie zastanawia aparat zapłonowy w tej czerwonej Zastavie, moduł wskazuje że to Polonezowski aparat
i to chyba nawet wersja >sport< jak mnie wzrok nie myli (mam taki w PNie :mrgreen:

[ Dodano: 2014-04-02, 20:43 ]
koonraadoo pisze:http://allegro.pl/zastawa-1100-zastava- ... 65582.html

http://tablica.pl/oferta/zastava-1100-z ... e585d6b34a

Tutaj masz, facet jak zrobi z niego oryginała to będzię ładnie wygladała bo teraz to jest jakaś patologia wygląd tej Zastavki zjebne naklejki dla mnie to profanacja. Kwestia tylko jak z blacharką? tzn progi, wnetrza nadkoli pas tylny, przedni, spod, (zapytać czy ma oryginalne boczki i w jaki stanie z tego co pisze chyba tak).Trzeba poprosić o dokładne zdjecia tych elementów bądź pojechać obejrzeć osobiście. Mysle ze mozna bedzie tez zejsc triche z ceny bo Felgi zaoewne sa w tym momencie wliczone a jak odejmiemy to bedzie taniej. No i caly zapewne bagażnik części.
Mediterianka :-? (tak, tak wiem - powinienem się na nią moczyć, ale najnormalniej na świecie wersja 5D bardziej mi się podoba)
Poza tym w 1000% się z Tobą zgadzam, ten cały stickershit... masakra jakaś, ale poza tym odpaskudzenie może przynieść fajny efekt.

Awatar użytkownika
Marcelek
Weteran forum
Posty: 485
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 13:10
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Marcelek » środa 02 kwie 2014, 21:14

Alien pisze: i to chyba nawet wersja >sport< jak mnie wzrok nie myli (mam taki w PNie :mrgreen:
znaczy że szybciej wysrywa kabelek?
Zastava 1100p Mediteran '81

FSO ZSD Nysa Truck DC 1,6I 1997 "Digitruck"

Awatar użytkownika
Alien
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek 17 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: ze Śląska
Kontakt:

Post autor: Alien » czwartek 03 kwie 2014, 00:15

Marcelek pisze:
Alien pisze: i to chyba nawet wersja >sport< jak mnie wzrok nie myli (mam taki w PNie :mrgreen:
znaczy że szybciej wysrywa kabelek?
masz na myśli słynny zielony kabelek? 8-) cała jego sportowość polega chyba na tym, że ma bardziej kompaktowe rozmiary...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości