Klamka do ZASTAWY

Tu piszemy na tematy luźno powiązane lub w ogóle nie związane z Zastavami
Szwajcar
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: sobota 18 lut 2012, 19:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Klamka do ZASTAWY

Post autor: Szwajcar » środa 17 kwie 2013, 15:32

Jak wystawiłem ZASTAWĘ do sprzedaży to od razu dobre wujki stwierdziły ,że cena za bogata. { żaden z doradców auta nie widział} Jak spytałem kto ma klamkę wewnętrzną do ZASTAWY odezwał się MARCELEK który też kwestionował cenę auta..tylko za klamkę nie wiedział ile ma wziąć. I odpowiedzi na moją propozycję też się doczekać nie mogę. Co panie MARCELEK najlepiej zlikwidować konto użytkownika bo narzeka.. na moderatora. Pozdrawiam :mrgreen:

Awatar użytkownika
Marcelek
Weteran forum
Posty: 485
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 13:10
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Marcelek » środa 17 kwie 2013, 21:26

nie powiedziałem że mam tylko zapytałem ile proponujesz...... a i nie muszę widzieć Twojego auta by mieć o nim zdanie, ja jako człowiek który na co dzień zajmuje się wyszukiwaniem starych samochodów dla kolekcji moich szefów doskonale wiem, że auto na zdjęciach zawsze wygląda dużo lepiej niż w rzeczywistości, a tak przy okazji skoro jest taka super ekstra och i ach to czemu jej sprzedać nie możesz?
Zastava 1100p Mediteran '81

FSO ZSD Nysa Truck DC 1,6I 1997 "Digitruck"

Szwajcar
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: sobota 18 lut 2012, 19:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szwajcar » czwartek 18 kwie 2013, 17:48

Bo zawsze się znajdzie jakiś doradca który wie lepiej i podpowiada kupującemu , że jest za drogo.

Awatar użytkownika
Marcelek
Weteran forum
Posty: 485
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 13:10
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Marcelek » piątek 19 kwie 2013, 00:56

a przepraszam bo ludzie chcący kupić taki niszowy samochód jak Zastava MAJĄ OCZY i są to pasjonaci, którzy znają każdy kawałek takich samochodów, możesz dalej próbować szukać kupca, ale z takim stanem auta nie wróżę nic dobrego, no chyba że opuścisz cenę z mojej strony koniec tematu
Zastava 1100p Mediteran '81

FSO ZSD Nysa Truck DC 1,6I 1997 "Digitruck"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości