Zastava 1100p w Granacie

Zaprezentuj swój wóz :]
Awatar użytkownika
Marcelek
Weteran forum
Posty: 485
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 13:10
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zastava 1100p w Granacie

Post autor: Marcelek » sobota 02 lip 2016, 13:09

także ten, okazyjnie nabyłem zastaną Zastavę, z pięknymi dokumentami zakupu, auto nie było ruszane od około 3 lat i czas ten spędziło pod chmurką, dzięki czemu poleciały progi i trochę podłogi, tak naprawdę dałem za nią tyle kasy ile znalazłem w gratach w bagażniku, in plus przemawiają piękne dokumenty zaczynające się od faktury zakupu, poprzez wszystkie umowy pomiędzy sprzedającymi do kwitków z napraw od poprzedniego właściciela, o dziwo silnik zapalił prawie natychmiast, do wyspawania są progi, część podłogi i ogólnie do odhamienia wywietrzenia i wyprania. Auto miało stanowić element kolekcji FSO Pomorze, jednakże na chwilę obecną jest nieco przepełnienia, więc po remoncie narazie stanie w garażu aż podjęte zostaną ostateczne decyzje

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2016-07-18, 09:57 ]
Na chwilę obecną kupiony cały nowy wydech, silnik uruchomiony, wymienione oleje, a dziś rozpoczynam walkę ze spawaniem, chciałbym by do niedzieli podłoga była gotowa
Zastava 1100p Mediteran '81

FSO ZSD Nysa Truck DC 1,6I 1997 "Digitruck"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość