Witajcie :)

Jesteś nowy na Forum - przedstaw siebie i swój pojazd :)
ketrab1982
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: sobota 22 paź 2016, 00:03
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Witajcie :)

Post autor: ketrab1982 » wtorek 01 lis 2016, 22:17

Witajcie :) Postanowiłem w końcu ;) uporządkować swą obecność na forum. Moja historia z prawdziwą motoryzacją pachnącą benzyną, smarem i rdzą ma już ładnych kilkanaście lat. Pierwszym moim autem był 126p z 82 roku, kolejnym VW Garbus z 64r. Z tym łączyło mnie bardzo wiele... od bardzo niebezpiecznej historii z jego zakupem, po gruntowny remont i w końcu bardzo trudne rozstanie. Potem nastały czasy "funkcjonalności i niezawodności" z przyczyn rodzinnych :) Niemniej rana w sercu pozostała i zagoić się nie chce. Po narodzinach 2go dziecka dostałem od wspaniałej małżonki zgodę na powrót do rdzawych ciągot :) Jako że nie było mowy o wyprowadzeniu auta z garażu wybór padł na simsona sr2 z 59r... a chwile potem na 2go też z 59r (niby na części ale jakoś został cały ;) ) Oczywiście ciągle robiłem podchody i badałem cierpliwość żony śledząc co ciekawsze klasyki motoryzacji czterokołowej, ale jakoś bez poparcia. W te wakacje, zupełnie przez przypadek wszedłem w posiadanie unikatowego już egzemplarza przyczepy kempingowej n126 z 74r w pierwszej jej produkcyjnej wersji z drzwiami "kurołapkami". Niestety była przez poprzedniego właściciela wyrejestrowana, ale nie siadłem na laurach. Przywróciłem ją do ewidencji żywych pojazdów (co wcale nie było łatwe). Jako że formalności udało się przebrnąć, ruszyły prace renowacyjne. Mój upór i zamiłowanie pozwoliły jeszcze w międzyczasie odrestaurować stary rower szosowy a efekt końcowy chyba dał żonie do myślenia. A jeśli nie, to przynajmniej naskładało się tych plusów na tyle bym dostał zielone światło na nowe stare 4 koła - do kompletu z naszą przyczepką. Wybory, wybory, lektura, niezliczone nieprzespane noce z nosem w monitorze.... i tak oto jestem we właściwym miejscu :) Tak przynajmniej czuję :) Jeszcze raz witam wszystkich.

Awatar użytkownika
Marek M.
v-ce Prezes Klubu
Posty: 232
Rejestracja: poniedziałek 08 sty 2007, 12:40
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Marek M. » środa 02 lis 2016, 19:14

Witaj
Zapraszam na fanpejdż na szajsbuku :)
no i do grupy Klub Zastava

Te kilofy w dłoniach na ośnieżonych szczytach to Ty ??
Zastava 1100p Mediteran '81
* Poszukuję zielonych szyb do Mediterana. Wszelkie informację proszę kierować na GG.

ketrab1982
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: sobota 22 paź 2016, 00:03
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ketrab1982 » środa 02 lis 2016, 20:22

He he, tak to ja :) a czy to może Ty mnie wtedy aktywowałeś ;) - dzięki :)

Awatar użytkownika
Marcelek
Weteran forum
Posty: 485
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 13:10
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Marcelek » czwartek 03 lis 2016, 17:54

nie, nie on :)
Zastava 1100p Mediteran '81

FSO ZSD Nysa Truck DC 1,6I 1997 "Digitruck"

ketrab1982
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: sobota 22 paź 2016, 00:03
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ketrab1982 » czwartek 03 lis 2016, 22:22

:) Tak czy inaczej miło i dzięki wielkie raz jeszcze że się Wam chce i działacie i mam nadzieję że i ja będę się kiedyś mógł przysłużyć komuś :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości