Witam serdecznie wszystkich :))

Jesteś nowy na Forum - przedstaw siebie i swój pojazd :)
los_harros
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: środa 18 maja 2016, 08:17
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Witam serdecznie wszystkich :))

Post autor: los_harros » piątek 20 maja 2016, 11:04

Witam serdecznie wszystkich :))
Nazywam się Piotr i mieszkam w Grodzisku Mazowieckim. Jestem szczęśliwym posiadaczem samochodu marki Yugo Koral 45 z roku 1992 :) Samochód jest u mnie w rodzinie od samego początku natomiast moi rodzice odkupili go od ciotki w 1996 i do tej pory nie przerwanie mam go u siebie w garażu jako taki "swój klasyk" i samochód w którym od czasu do czasu coś tam grzebie :) Kiedyś zastanawiałem się mocno nad swapem silnika , ale niestety zrezygnowałem z tego pomysłu ponieważ sam nie jestem w stanie zrobić takich ponieważ nie mam aż takich wielkich umiejętności, narzędzi aby sam podjąć się takiego wyzwania. Dlatego też stwierdziłem, że najlepiej będzie zostać przy oryginalnym silniku :)
Forum obserwuję już od dłuższego czasu , ale jakoś dopiero ostatnio pomyślałem że warto byłoby "wyjść" z ukrycia i podzielić się ewentualnie poradzić się w pewnych rzeczach odnośnie mojego samochodu :)) ale to w oddzielnym dziale :) bo pytań mam nawet sporo :)
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum :)

Awatar użytkownika
JurekC
Doświadczony użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: piątek 08 cze 2007, 08:59
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: JurekC » piątek 20 maja 2016, 13:00

Witaj na Forum :-D
Przeglądaj je i zadawaj pytania. Na pewno znajdziesz tu pomoc i odpowiedzi na swoje pytania.
Jurek - Zastava GTL 55 - Obrazek

Awatar użytkownika
Marek M.
v-ce Prezes Klubu
Posty: 232
Rejestracja: poniedziałek 08 sty 2007, 12:40
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Marek M. » piątek 20 maja 2016, 18:02

Witaj
Zapraszamy na 25 zlot klubowy w dniach 24.06-26.06.2016
Informacje znajdziesz na forum nieco niżej
Zastava 1100p Mediteran '81
* Poszukuję zielonych szyb do Mediterana. Wszelkie informację proszę kierować na GG.

los_harros
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: środa 18 maja 2016, 08:17
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: los_harros » poniedziałek 23 maja 2016, 09:10

Dziękuję za zaproszenie :)
Chyba w tym roku jeszcze nie dam rady ponieważ muszę się trochę uporać z moim Koralem tak aby go doprowadzić do stanu używalności :) na chwilę obecną zabrałem się za regenerację gaźnika oraz pompy paliwowej, wymianę wszystkich płynów i oleju silnikowego, a przede wszystkim muszę rozwiązać problem tylnego zawieszenia które w tym momencie jest najbardziej dla mnie kłopotliwe :-/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość