Nasze Forum

Piszcie jak macie propozycje jakiś zmian :)
Awatar użytkownika
Marcelek
Weteran forum
Posty: 485
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 13:10
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Nasze Forum

Post autor: Marcelek » czwartek 03 mar 2011, 16:49

Witam, ogłaszam że nasze forum nie zostało nigdzie przeniesione, jest dalej pod adresem http://www.forum-zastava.yoyo.pl/index.php i póki co zostaje, więc zapraszam do dalszego budowania naszego Forum dzięki czemu stanie się skarbnicą wiedzy na temat Zastavy, jej różnych modeli a także miejscem gdzie zawrzecie nowe znajomości.


Pozdrawiam Moderator Marcelek
Ostatnio zmieniony niedziela 08 lip 2012, 00:26 przez Marcelek, łącznie zmieniany 2 razy.
Zastava 1100p Mediteran '81

FSO ZSD Nysa Truck DC 1,6I 1997 "Digitruck"

Awatar użytkownika
Ruppert
Administrator
Posty: 83
Rejestracja: piątek 22 cze 2007, 13:41
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Ruppert » piątek 19 maja 2017, 18:53

Hej,

jest okazja przenieść nasze forum na serwer klubowy - bez reklam, bez oczekiwania, a i adres zabrzmi zdecydowanie bardziej poprawnie.
Jest ochota do podjęcia dyskusji tutaj? Jeśli nie, to temat koniecznie musimy poruszyć na tegorocznym XXVI Zlocie.

Awatar użytkownika
Marek M.
v-ce Prezes Klubu
Posty: 232
Rejestracja: poniedziałek 08 sty 2007, 12:40
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Marek M. » sobota 20 maja 2017, 21:50

nie widzę przeciwwskazań
ale oczywiście możemy to omówić a może i musimy na najbliższym zlocie
Zastava 1100p Mediteran '81
* Poszukuję zielonych szyb do Mediterana. Wszelkie informację proszę kierować na GG.

Awatar użytkownika
Marcelek
Weteran forum
Posty: 485
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 13:10
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Marcelek » poniedziałek 22 maja 2017, 23:18

jak najbardziej jestem za! i mogę powiedzieć w końcu!
Zastava 1100p Mediteran '81

FSO ZSD Nysa Truck DC 1,6I 1997 "Digitruck"

Awatar użytkownika
Ruppert
Administrator
Posty: 83
Rejestracja: piątek 22 cze 2007, 13:41
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Ruppert » wtorek 20 cze 2017, 23:23

Nie jestem szpecem w klocki typu SQL, czy PHP dlatego nie wiem czy wystarczy aby przenieść tylko bazę naszego forum? Kogo możemy poprosić o zgranie bazy? Osobiście raczej nie znam tej osoby.

Awatar użytkownika
internet
Doświadczony użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: wtorek 09 paź 2007, 01:37
Lokalizacja: luzino / Lisewo
Kontakt:

Post autor: internet » niedziela 16 lip 2017, 23:41

tą osobą jestem ja, tylko mam z tym mały problem techniczny - dane do konta były na moim komputerze stacjonarnym, a w nim padł dysk twardy. Forum przenosiłem kilka lat temu i już nie pamiętam za bardzo haseł, ale pokopie trochę to może znajdę. Jednak czas mam tylko w weekendy i to wieczorami.
BYŁO:
FSO Polonez Atu Plus*, FSO Polonez Caro*, FSO Polonez Cabrio* FSO Poldonielot FSO Polonez Atu plus 1.4 GLI i caro plus 1.6GLI
FSO 125p 1500 C
JEST:
Zastava 1100p zielona, Zastava 1100p czerwona, Zastava 1100p żółta, Zastava 1100p pomarańczowa z lekkimi brakami :)

https://www.facebook.com/serduszkomalegoksiecia/

Awatar użytkownika
JurekC
Doświadczony użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: piątek 08 cze 2007, 08:59
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: JurekC » sobota 13 paź 2018, 09:22

No to jesteśmy na serwerze klubowym. Bez irytujących reklam i na dobrym hostingu nazwa.pl.
Udało się to dzięki zaangażowaniu paru osób z Klubu oraz jego sympatykom. Przede wszystkim dzięki Ruppertowi, który znalazł na to czas i zaangażowanie.
Mam nadzieję, że Forum trochę odżyje,
Zapraszam więc wszystkich do pisania postów, zakładania nowych tematów związanych z naszymi autkami i tworzenia historii, która tutaj pozostanie przez wiele lat.
Jurek - Zastava GTL 55 - Obrazek

Awatar użytkownika
Ruppert
Administrator
Posty: 83
Rejestracja: piątek 22 cze 2007, 13:41
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Ruppert » sobota 13 paź 2018, 22:00

Jesteśmy! ;-)
Dzięki Jurcie za miłe słowa - myślę że wszystkim nam zależało na tym aby w końcu być "na swoim", bez patrzenia na wredne bannery czy inne reklamy. Podziękowania w pierwszej kolejności należą się Tobie :-) zadbałeś o miejsce na serwerze i domenę! Te wiadomo - nie rosną na drzewach. Tworząc tę społeczność powinniśmy wszyscy (lub przynajmniej ci bardziej zainteresowani) zadbać o coroczną zrzutę na utrzymanie, proponuję w tym celu powołać skarbnika klubowego - jakieś propozycje?

Awatar użytkownika
JurekC
Doświadczony użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: piątek 08 cze 2007, 08:59
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: JurekC » wtorek 16 paź 2018, 16:26

Proponuję pogadać o tym na żywo (w realu). Może przy okazji jakiegoś "międzyzlotu". Będzie na pewno parę innych spraw organizacyjnych do omówienia.
Jurek - Zastava GTL 55 - Obrazek

Awatar użytkownika
internet
Doświadczony użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: wtorek 09 paź 2007, 01:37
Lokalizacja: luzino / Lisewo
Kontakt:

Post autor: internet » niedziela 28 paź 2018, 22:19

Z racji tego że Ruppert trochę pomęczył mi głowę w czasie przenosin - i słusznie. Ruszyłem trochę moje 4 litery i poczytałem odświeżając co nie co w głowie.
Ogólnie nasz skrypt forum ma już bardzo słabe wsparcie techniczne.
przeniesienie go na urządzenia mobilne jest raczej nie wykonalne bo od 8 lat temat o dostosowaniu naszego skryptu do tap talka jest nie podejmowany.
Dlatego mam pytanie:
Czy były by osoby chętne aby nasze forum było dostępne przez aplikacje Tap talk na telefonach z systemem Android?
Niestety wiąże się to z koniecznością zmiany skryptu. Ale mogła by to być okazja do ożywienia forum w jeszcze większym stopniu.
Ostatnio zmieniony czwartek 01 sty 1970, 01:00 przez internet, łącznie zmieniany 1 raz.
BYŁO:
FSO Polonez Atu Plus*, FSO Polonez Caro*, FSO Polonez Cabrio* FSO Poldonielot FSO Polonez Atu plus 1.4 GLI i caro plus 1.6GLI
FSO 125p 1500 C
JEST:
Zastava 1100p zielona, Zastava 1100p czerwona, Zastava 1100p żółta, Zastava 1100p pomarańczowa z lekkimi brakami :)

https://www.facebook.com/serduszkomalegoksiecia/

Awatar użytkownika
Ruppert
Administrator
Posty: 83
Rejestracja: piątek 22 cze 2007, 13:41
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Ruppert » poniedziałek 19 lis 2018, 18:29

Na pewno naszemu forum przydałaby się aktualizacja. Jurcie wstępnie zadeklarował że temu podoła - Jurek trzymamy kciuki ;-)

Awatar użytkownika
internet
Doświadczony użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: wtorek 09 paź 2007, 01:37
Lokalizacja: luzino / Lisewo
Kontakt:

Post autor: internet » czwartek 22 lis 2018, 17:44

Jak jest już chętny do zabawy to fajnie. Więc nie muszę się angażować za bardzo w tę sprawę :)
BYŁO:
FSO Polonez Atu Plus*, FSO Polonez Caro*, FSO Polonez Cabrio* FSO Poldonielot FSO Polonez Atu plus 1.4 GLI i caro plus 1.6GLI
FSO 125p 1500 C
JEST:
Zastava 1100p zielona, Zastava 1100p czerwona, Zastava 1100p żółta, Zastava 1100p pomarańczowa z lekkimi brakami :)

https://www.facebook.com/serduszkomalegoksiecia/

Awatar użytkownika
JurekC
Doświadczony użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: piątek 08 cze 2007, 08:59
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: JurekC » czwartek 22 lis 2018, 21:53

Ja tylko zaoferowałem, że zaktualizuję nasze Forum do najnowszej wersji php by Przemo. Wypadnie przy tym galeria forum i portal, ale i tak nie były używane za bardzo i potrzebne nie są.
Przy tej okazji będę mógł zaktualizować na serwerze php do wyższej wersji.
Sprawa z nowym skryptem pod Tap Talk'a pozostaje otwarta.
Jurek - Zastava GTL 55 - Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości