Naklejki Yugo/Zastava

Tu piszemy na tematy luźno powiązane lub w ogóle nie związane z Zastavami
fiatcik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 21 wrz 2015, 23:00
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Naklejki Yugo/Zastava

Post autor: fiatcik » niedziela 22 lis 2015, 11:47

Po zakupie Yugo od razu zwróciłem uwagę na bardzo zniszczone oryginalne naklejki które znajdują się na samochodzie. Jako że zajmuje się produkcją naklejek stwierdziłem że je sobie stworzę na nowo :)
Tylko niestety jedna jest tak zniszczona że nie wiem dokładnie co się na niej znajdowało. Czy ktoś z posiadaczy Yugo ma może taką naklejkę na słupku B od strony pasażera?
Obrazek

Przy okazji chciałem sobie odnowić tabliczkę z Damisu, i tu również bym prosił o zdjęcie jak powinna wyglądać bo moja prezentuje się tak:
Obrazek

Obecnie jestem w trakcie odtwarzania naklejek na obudowę rozrządu, jednak niestety nie mam zdjęć.

Jeżeli potrzebowali byście naklejek na Wasze Zastavy czy Yuga to piszcie :)
ObrazekObrazek

KubuS
Doświadczony użytkownik
Posty: 107
Rejestracja: niedziela 10 sie 2014, 11:24
Lokalizacja: Kątownia :D
Kontakt:

Post autor: KubuS » niedziela 22 lis 2015, 14:39

Myślę, że byłoby trochę chętnych na naklejki na rozrząd, filtr powietrza i ta z oznaczeniem silnika do 1100p, jak coś to moje nie są w tragicznym stanie, więc mogę zrobić skany i podesłać. Jak to mogłoby wyglądać kosztowo i jakościowo? ;-)

fiatcik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 21 wrz 2015, 23:00
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: fiatcik » niedziela 22 lis 2015, 15:51

Co do jakości - naklejka na filtr powietrza jeździ w moim Maluchu już trzeci rok i zmian na niej nie widać. A wiadomo że w 126p w komorze silnika panują ekstremalne warunki ;)
Co do kosztu - pewnie coś koło 5 - 7,5 zł za sztukę, chyba że okaże się że jest kilka naklejek to można zrobić pakiet co wyjdzie taniej.
Jak możesz to podeślij zdjęcia lub skany tych naklejek i ich wymiary. Będziemy działać :)
ObrazekObrazek

KubuS
Doświadczony użytkownik
Posty: 107
Rejestracja: niedziela 10 sie 2014, 11:24
Lokalizacja: Kątownia :D
Kontakt:

Post autor: KubuS » niedziela 22 lis 2015, 15:54

Ok. Niestety będę miał możliwość dopiero w piątek/sobotę, ale zrobię skany, zwymiaruję i wyślę :)
Proszę o jakiegoś maila. :-)

fiatcik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 21 wrz 2015, 23:00
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: fiatcik » niedziela 22 lis 2015, 16:49

Ślij na fiatcik126p@gmail.com :)

I dalej proszę o fotki naklejki i tabliczki z Yugo :)
ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość